O PIVOVARE

O PIVOVARE

Pivovar GENERAL patrí medzi novšie prírastky
na mape slovenských remeselných minipivovarov.

V roku 2016 sme začali pivovar plánovať, kresliť a navrhovať a v polovici roka 2018 sme spustili testovaciu prevádzku.

Pivo varíme len zo 100% prírodných surovín (voda, slad, chmeľ). Dodržiavame základné princípy varenia, kvasenia a ležania, Všetky naše pivá sú nefiltrované a nepasterizované!

Tak ako každý dobrý remeselník, aj my sa snažíme stále zlepšovať, ladiť a vylepšovať naše pivá. Pri tom všetkom však dbáme na stabilnú kvalitu našej produkcie.

Zameriavame sa na stabilný sortiment pív, prevažne spodne kvasených ležiakov,
a vrchne kvasenými štýlov (ALE, IPA, APA, weissbier). Aktívne však pracujeme aj na produkcii sezónych špeciálov (ovocné špeciály, stout, NEIPA a pod.)

Pivo, ktoré letí.Naša posádka

Sme partia fanúšikov dobrého piva a práve preto je remeselné pivo nielen našou prácou ale i našim koníčkom. Michal, Peter, Lukáš, Ľuboš a Tomáš – to je posádka nášho pivovaru.

Majiteľ pivovaru Michal zasvätil pivu a všetkému okolo neho niekoľko rokov a práve on stojí za zrodom pivovaru Generál, neraz môžete ochutnať pivo, ktoré osobne navaril. Peter a Lukáš ako sládkovia pivovaru trávia hodiny pri varniach a spilkách, aby Vám s láskou navarili Váš obľúbený pohár dobrého piva. Ľuboša zas môžete neraz stretnúť priamo v pivovare ako zastrešuje všetky práce potrebné pre to, aby sa pivo z výroby dostalo až k Vám do podniku či domov. Posledným menovaným  a najčerstvejším členom posádky je Tomáš, ktorý  je v neustálom kontakte s Vami, našimi zákazníkmi i fanúšikmi.

Toto je niečo málo o nás, členoch posádky bratislavského pivovaru Generál. Veríme, že našu každodennú remeselnú prácu oceníte a zaradíte sa k našim verným fanúšikom, keďže práve spokojní zákazníci sú našou najväčšou motiváciou a ocenením našej práce.

Vyrábané s láskou

100% poctivá remeselná výroba

Chuť prírody

Výhradne prírodné suroviny

Aróma živého piva

Výborne vyladené chute pív bez filtrácie a pasterizácie.